Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna
Opis suplementu
Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna to suplement diety firmy Biovitalic Sp. z o.o., dostępny w formie kapsułki. Składnik aktywny: Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2018 roku; należy do kategorii: odchudzanie.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna - Informacje o suplemencie
Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Biovitalic Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna?
- Skład Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna obejmuje: Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna.
- Kto produkuje Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna jest Biovitalic Sp. z o.o..
- W jakiej postaci dostępny jest Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna?
- Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna to lek?
- Nie. Forskolin-Aloes-Piperyna-Kapsaicyna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.