opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Acerola C 500mg 60 tabletek

Vitamins&supplements, Weston-supermare, Wlk. Brytania
19.11.2025
38 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Acerola C 500mg 60 tabletek - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez Vitamins&Supplements, Weston-superMare, Wlk. Brytania. Charakteryzuje się formą Tabletka do ssania oraz zawiera składnik aktywny: Acerola C 500mg 60 tabletek Produkt kategoryzowany jako witaminy, zarejestrowany w 2014 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.

Informacje podstawowe

Producent Vitamins&supplements, Weston-supermare, Wlk. Brytania
Forma Tabletka do ssania
Rok rejestracji 2014
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Acerola C 500mg 60 tabletek - Informacje o suplemencie

Acerola C 500mg 60 tabletek to suplement diety produkowany przez Vitamins&supplements, Weston-supermare, Wlk. Brytania. Produkt dostępny jest w formie: Tabletka do ssania.

W składzie suplementu znajdziesz: Acerola C 500mg 60 tabletek . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Acerola C 500mg 60 tabletek?
Skład Acerola C 500mg 60 tabletek obejmuje: Acerola C 500mg 60 tabletek.
Kto produkuje Acerola C 500mg 60 tabletek?
Podmiotem odpowiedzialnym za Acerola C 500mg 60 tabletek jest Vitamins&Supplements, Weston-superMare, Wlk. Brytania.
W jakiej postaci dostępny jest Acerola C 500mg 60 tabletek?
Acerola C 500mg 60 tabletek występuje w postaci: Tabletka do ssania.
Czy Acerola C 500mg 60 tabletek to lek?
Nie. Acerola C 500mg 60 tabletek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.