opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

APPLE FIBER VEGE

"fitness Trading" Robert Szulborski
19.11.2025
22 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii trawienie? APPLE FIBER VEGE od "FITNESS TRADING" ROBERT SZULBORSKI to proszek, która zawiera składnik aktywny: błonnik Zarejestrowany produkt (2021) należący do kategorii: trawienie.

Informacje podstawowe

Producent "fitness Trading" Robert Szulborski
Forma Proszek
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

APPLE FIBER VEGE - Informacje o suplemencie

APPLE FIBER VEGE to suplement diety produkowany przez "fitness Trading" Robert Szulborski. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: błonnik . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera APPLE FIBER VEGE?
Skład APPLE FIBER VEGE obejmuje: błonnik.
Kto produkuje APPLE FIBER VEGE?
Podmiotem odpowiedzialnym za APPLE FIBER VEGE jest "FITNESS TRADING" ROBERT SZULBORSKI.
W jakiej postaci dostępny jest APPLE FIBER VEGE?
APPLE FIBER VEGE występuje w postaci: proszek.
Czy APPLE FIBER VEGE to lek?
Nie. APPLE FIBER VEGE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.