BCAA Strong, Cotton Candy
Opis suplementu
BCAA Strong, Cotton Candy to suplement diety firmy OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dostępny w formie proszek. składnik aktywny: BCAA Strong, Cotton Candy Produkt został zarejestrowany w 2019 roku i należy do kategorii: nieznana. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla nieznana.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
BCAA Strong, Cotton Candy - Informacje o suplemencie
BCAA Strong, Cotton Candy to suplement diety produkowany przez Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: BCAA Strong, Cotton Candy . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BCAA Strong, Cotton Candy?
- Skład BCAA Strong, Cotton Candy obejmuje: BCAA Strong, Cotton Candy.
- Kto produkuje BCAA Strong, Cotton Candy?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BCAA Strong, Cotton Candy jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BCAA Strong, Cotton Candy?
- BCAA Strong, Cotton Candy występuje w postaci: proszek.
- Czy BCAA Strong, Cotton Candy to lek?
- Nie. BCAA Strong, Cotton Candy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.