opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg

Biota Pharma Michał Kowalski
18.11.2025
14 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg (BIOTA PHARMA Michał Kowalski) - wysokiej jakości suplement diety w formie tabletki. Zawiera składniki aktywne: glutation, mącznica lekarska (Arctostaphylos uva-ursi L.), Witamina C Produkt należy do kategorii odchudzanie, detoksykacja, odporność i jest rejestrowany od 2022 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.

Informacje podstawowe

Producent Biota Pharma Michał Kowalski
Forma Tabletki
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg - Informacje o suplemencie

BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg to suplement diety produkowany przez Biota Pharma Michał Kowalski. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: glutation, mącznica lekarska (Arctostaphylos uva-ursi L.), Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg?
Skład BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg obejmuje: glutation, mącznica lekarska (Arctostaphylos uva-ursi L.), Witamina C.
Kto produkuje BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym za BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg jest BIOTA PHARMA Michał Kowalski.
W jakiej postaci dostępny jest BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg?
BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg występuje w postaci: tabletki.
Czy BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg to lek?
Nie. BIOXSINE PURE&WHITE L – GLUTATIONE 500 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.