Centrum Energia
Opis suplementu
Centrum Energia to suplement diety firmy Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H., dostępny w formie TABLETKA. składnik aktywny: Centrum Energia Produkt został zarejestrowany w 2017 roku i należy do kategorii: energia. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla energia.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Centrum Energia - Informacje o suplemencie
Centrum Energia to suplement diety produkowany przez Pfizer Corporation Austria Gesellschaft M.b.h.. Produkt dostępny jest w formie: TABLETKA.
W składzie suplementu znajdziesz: Centrum Energia . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Centrum Energia?
- Skład Centrum Energia obejmuje: Centrum Energia.
- Kto produkuje Centrum Energia?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Centrum Energia jest Pfizer Corporation Austria Gesellschaft m.b.H..
- W jakiej postaci dostępny jest Centrum Energia?
- Centrum Energia występuje w postaci: TABLETKA.
- Czy Centrum Energia to lek?
- Nie. Centrum Energia jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.