Czystek PLUS SANBIOS
Opis suplementu
Suplement diety Czystek PLUS SANBIOS od SANBIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki - składniki aktywne: Cynk, Czystek szary (Cistus incanus L.), Malpighia glabra L. (Malpigia granatolistna) Zarejestrowany produkt w kategorii antyoksydanty, odporność, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o antyoksydanty.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Czystek PLUS SANBIOS - Informacje o suplemencie
Czystek PLUS SANBIOS to suplement diety produkowany przez Sanbios Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Cynk, Czystek szary (Cistus incanus L.), Malpighia glabra L. (Malpigia granatolistna) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Czystek PLUS SANBIOS?
- Skład Czystek PLUS SANBIOS obejmuje: Cynk, Czystek szary (Cistus incanus L.), Malpighia glabra L. (Malpigia granatolistna).
- Kto produkuje Czystek PLUS SANBIOS?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Czystek PLUS SANBIOS jest SANBIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Czystek PLUS SANBIOS?
- Czystek PLUS SANBIOS występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Czystek PLUS SANBIOS to lek?
- Nie. Czystek PLUS SANBIOS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.