Geloren Active
Opis suplementu
Geloren Active - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez VETISPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Charakteryzuje się formą Galaretki oraz zawiera składniki aktywne: hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz 2 inne składniki Produkt kategoryzowany jako stawy, kolagen, witaminy, zarejestrowany w 2024 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Geloren Active - Informacje o suplemencie
Geloren Active to suplement diety produkowany przez Vetispro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Galaretki.
W składzie suplementu znajdziesz: hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, Witamina C, żelatyna . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Geloren Active?
- Skład Geloren Active obejmuje: hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, siarczan chondroityny, Witamina C, żelatyna.
- Kto produkuje Geloren Active?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Geloren Active jest VETISPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Geloren Active?
- Geloren Active występuje w postaci: Galaretki.
- Czy Geloren Active to lek?
- Nie. Geloren Active jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.