HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci
Opis suplementu
HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci (ALG PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - wysokiej jakości suplement diety w formie kapsułki. Zawiera składniki aktywne: Myszopłoch kolczasty (Ruscus aculeatus L.), Perełkowiec japoński (Styphnolobium japonicum (L.) Schott), Pomarańcza gorzka (Citrus aurantium L.) oraz 2 inne składniki Produkt należy do kategorii naczynia, antyoksydanty, witaminy i jest rejestrowany od 2022 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci - Informacje o suplemencie
HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci to suplement diety produkowany przez Alg Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Myszopłoch kolczasty (Ruscus aculeatus L.), Perełkowiec japoński (Styphnolobium japonicum (L.) Schott), Pomarańcza gorzka (Citrus aurantium L.), Winorośl właściwa (Vitis vinifera L.), Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci?
- Skład HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci obejmuje: Myszopłoch kolczasty (Ruscus aculeatus L.), Perełkowiec japoński (Styphnolobium japonicum (L.) Schott), Pomarańcza gorzka (Citrus aurantium L.), Winorośl właściwa (Vitis vinifera L.), Witamina C.
- Kto produkuje HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci?
- Podmiotem odpowiedzialnym za HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci jest ALG PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci?
- HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci występuje w postaci: kapsułki.
- Czy HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci to lek?
- Nie. HesperoVen 5 max Zdrowe Korzysci jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.