HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek)
Opis suplementu
Suplement diety HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) od ADAM RUDZIŃSKI GOLDSTUDIO w postaci kapsułki - składnik aktywny: Wąkrota azjatycka (Centella asiatica (L.) Urb.) Zarejestrowany produkt w kategorii zdrowie skóra, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o zdrowie skóra.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) - Informacje o suplemencie
HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) to suplement diety produkowany przez Adam Rudziński Goldstudio. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Wąkrota azjatycka (Centella asiatica (L.) Urb.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek)?
- Skład HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) obejmuje: Wąkrota azjatycka (Centella asiatica (L.) Urb.).
- Kto produkuje HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek)?
- Podmiotem odpowiedzialnym za HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) jest ADAM RUDZIŃSKI GOLDSTUDIO.
- W jakiej postaci dostępny jest HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek)?
- HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) występuje w postaci: kapsułki.
- Czy HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) to lek?
- Nie. HUMAVIT NA KRĄŻENIE ŻYLNE (60 kapsułek) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.