Karczoch Ostropest
Opis suplementu
Karczoch Ostropest (PPUH Gorvita mgr Paweł Domek) - wysokiej jakości suplement diety w formie kapsułki. Zawiera składniki aktywne: Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.), Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.) Produkt należy do kategorii detoksykacja, wątroba i jest rejestrowany od 2023 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Karczoch Ostropest - Informacje o suplemencie
Karczoch Ostropest to suplement diety produkowany przez Ppuh Gorvita Mgr Paweł Domek. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.), Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Karczoch Ostropest?
- Skład Karczoch Ostropest obejmuje: Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus L.), Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.).
- Kto produkuje Karczoch Ostropest?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Karczoch Ostropest jest PPUH Gorvita mgr Paweł Domek.
- W jakiej postaci dostępny jest Karczoch Ostropest?
- Karczoch Ostropest występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Karczoch Ostropest to lek?
- Nie. Karczoch Ostropest jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.