Na nerki i pęcherz Urivital
Opis suplementu
Suplement diety Na nerki i pęcherz Urivital od UNS-SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki wegetariańskie - składniki aktywne: - (Phyllanthus niruri L.), Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth), Dynia piżmowa (Cucurbita moschata Duch.) oraz 4 inne składniki Zarejestrowany produkt w kategorii odchudzanie, detoksykacja, trawienie, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o odchudzanie.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Na nerki i pęcherz Urivital - Informacje o suplemencie
Na nerki i pęcherz Urivital to suplement diety produkowany przez Uns-supplements Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki wegetariańskie.
W składzie suplementu znajdziesz: - (Phyllanthus niruri L.), Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth), Dynia piżmowa (Cucurbita moschata Duch.), kwas salicylowy, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund) oraz 2 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Na nerki i pęcherz Urivital?
- Skład Na nerki i pęcherz Urivital obejmuje: - (Phyllanthus niruri L.), Brzoza brodawkowata (Betula pendula Roth), Dynia piżmowa (Cucurbita moschata Duch.), kwas salicylowy, Mniszek pospolity (Taraxacum campylodes G.E.Haglund), Skrzyp polny (Equisetum arvense L.), Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton).
- Kto produkuje Na nerki i pęcherz Urivital?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Na nerki i pęcherz Urivital jest UNS-SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Na nerki i pęcherz Urivital?
- Na nerki i pęcherz Urivital występuje w postaci: kapsułki wegetariańskie.
- Czy Na nerki i pęcherz Urivital to lek?
- Nie. Na nerki i pęcherz Urivital jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.