opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Oceancoll Beauty

Bestpharma Sp. Z O.o.
05.03.2026
41 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Oceancoll Beauty (Bestpharma Sp. z o.o.) - wysokiej jakości suplement diety w formie proszek. Zawiera składniki aktywne: Biotyna, Cynk, kolagen oraz 2 inne składniki Produkt należy do kategorii skóra, włosy, paznokcie i jest rejestrowany od 2026 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.

Informacje podstawowe

Producent Bestpharma Sp. Z O.o.
Forma Proszek
Rok rejestracji 2026
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Oceancoll Beauty - Informacje o suplemencie

Oceancoll Beauty to suplement diety produkowany przez Bestpharma Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Cynk, kolagen, kwas hialuronowy, Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Oceancoll Beauty?
Skład Oceancoll Beauty obejmuje: Biotyna, Cynk, kolagen, kwas hialuronowy, Witamina C.
Kto produkuje Oceancoll Beauty?
Podmiotem odpowiedzialnym za Oceancoll Beauty jest Bestpharma Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Oceancoll Beauty?
Oceancoll Beauty występuje w postaci: proszek.
Czy Oceancoll Beauty to lek?
Nie. Oceancoll Beauty jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.