opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels

Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba"
18.11.2025
27 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Wysokiej jakości suplement diety Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels w formie kapsułki od renomowanego producenta KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA". składnik aktywny: Czosnek pospolity (Allium sativum L.) Należy do kategorii odporność, detoksykacja, zdrowie serca. Rejestracja z 2020 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Informacje podstawowe

Producent Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba"
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2020
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels - Informacje o suplemencie

Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels to suplement diety produkowany przez Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba". Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Czosnek pospolity (Allium sativum L.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels?
Skład Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels obejmuje: Czosnek pospolity (Allium sativum L.).
Kto produkuje Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels?
Podmiotem odpowiedzialnym za Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels jest KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA".
W jakiej postaci dostępny jest Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels?
Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels występuje w postaci: kapsułki.
Czy Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels to lek?
Nie. Odorless Garlic 1000 mg 100 Rapid Release Softgels jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.