PROLINA & LIZYNA
Opis suplementu
Wysokiej jakości suplement diety PROLINA & LIZYNA w formie kapsułki od renomowanego producenta ARROW - Rafał Sawczak. składnik aktywny: PROLINA & LIZYNA Należy do kategorii kolagen, aminokwasy. Rejestracja z 2016 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
PROLINA & LIZYNA - Informacje o suplemencie
PROLINA & LIZYNA to suplement diety produkowany przez Arrow - Rafał Sawczak. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: PROLINA & LIZYNA . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera PROLINA & LIZYNA?
- Skład PROLINA & LIZYNA obejmuje: PROLINA & LIZYNA.
- Kto produkuje PROLINA & LIZYNA?
- Podmiotem odpowiedzialnym za PROLINA & LIZYNA jest ARROW - Rafał Sawczak.
- W jakiej postaci dostępny jest PROLINA & LIZYNA?
- PROLINA & LIZYNA występuje w postaci: kapsułki.
- Czy PROLINA & LIZYNA to lek?
- Nie. PROLINA & LIZYNA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.