QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek
Opis suplementu
Szukasz skutecznego suplementu w kategorii omega-3? QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek od Adam Kurpias Multi-Trade to kapsułka miękka, która zawiera składniki aktywne: Kwasy Omega 3, Kwasy tłuszczowe omega-3 Zarejestrowany produkt (2026) należący do kategorii: omega-3, zdrowie serca.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek - Informacje o suplemencie
QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek to suplement diety produkowany przez Adam Kurpias Multi-trade. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułka miękka.
W składzie suplementu znajdziesz: Kwasy Omega 3, Kwasy tłuszczowe omega-3 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek?
- Skład QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek obejmuje: Kwasy Omega 3, Kwasy tłuszczowe omega-3.
- Kto produkuje QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek?
- Podmiotem odpowiedzialnym za QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek jest Adam Kurpias Multi-Trade.
- W jakiej postaci dostępny jest QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek?
- QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek występuje w postaci: kapsułka miękka.
- Czy QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek to lek?
- Nie. QRP Nutrition Omega 3 450 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.