Royal Green Bio Vitamin B12
Opis suplementu
Wysokiej jakości suplement diety Royal Green Bio Vitamin B12 w formie kapsułki od renomowanego producenta Open4Nature Anna Jaworska. składniki aktywne: Acacia seyal Delile, Adansonia digitata L. (Baobab afrykański), Brassica oleracea L. var. Italica (Brokuł) oraz 1 inne składniki Należy do kategorii detoksykacja, odporność, nieznana. Rejestracja z 2025 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Royal Green Bio Vitamin B12 - Informacje o suplemencie
Royal Green Bio Vitamin B12 to suplement diety produkowany przez Open4nature Anna Jaworska. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Acacia seyal Delile, Adansonia digitata L. (Baobab afrykański), Brassica oleracea L. var. Italica (Brokuł), Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Royal Green Bio Vitamin B12?
- Skład Royal Green Bio Vitamin B12 obejmuje: Acacia seyal Delile, Adansonia digitata L. (Baobab afrykański), Brassica oleracea L. var. Italica (Brokuł), Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński).
- Kto produkuje Royal Green Bio Vitamin B12?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Royal Green Bio Vitamin B12 jest Open4Nature Anna Jaworska.
- W jakiej postaci dostępny jest Royal Green Bio Vitamin B12?
- Royal Green Bio Vitamin B12 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Royal Green Bio Vitamin B12 to lek?
- Nie. Royal Green Bio Vitamin B12 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.