Smart Protein Plant, Salted Caramel
Opis suplementu
Smart Protein Plant, Salted Caramel - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Charakteryzuje się formą proszek oraz zawiera składniki aktywne: Bacillus coagulans, Białko, Cynk oraz 4 inne składniki Produkt kategoryzowany jako witaminy, minerały, zarejestrowany w 2023 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Smart Protein Plant, Salted Caramel - Informacje o suplemencie
Smart Protein Plant, Salted Caramel to suplement diety produkowany przez Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Bacillus coagulans, Białko, Cynk, Kwas foliowy, Witamina B12 oraz 2 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Smart Protein Plant, Salted Caramel?
- Skład Smart Protein Plant, Salted Caramel obejmuje: Bacillus coagulans, Białko, Cynk, Kwas foliowy, Witamina B12, Witamina B6, Żelazo.
- Kto produkuje Smart Protein Plant, Salted Caramel?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Smart Protein Plant, Salted Caramel jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Smart Protein Plant, Salted Caramel?
- Smart Protein Plant, Salted Caramel występuje w postaci: proszek.
- Czy Smart Protein Plant, Salted Caramel to lek?
- Nie. Smart Protein Plant, Salted Caramel jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.