opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC

Contineo Plus Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
19.11.2025
71 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC od CONTINEO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w postaci płyn - składnik aktywny: THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC Zarejestrowany produkt w kategorii nieznana, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o nieznana.

Informacje podstawowe

Producent Contineo Plus Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Forma Płyn
Rok rejestracji 2019
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC - Informacje o suplemencie

THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC to suplement diety produkowany przez Contineo Plus Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC?
Skład THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC obejmuje: THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC.
Kto produkuje THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC?
Podmiotem odpowiedzialnym za THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC jest CONTINEO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC?
THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC występuje w postaci: płyn.
Czy THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC to lek?
Nie. THE ORIGINAL SPANISH FLY MAROC jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.