opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN

Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma
18.11.2025
47 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN firmy KINGA KACZMARCZYK ALTO PHARMA. Forma: kapsułki. składniki aktywne: Inulina, leucyna, Witamina D Kategorie: błonnik, aminokwasy, witamina D. Produkt zarejestrowany w 2022 roku.

Informacje podstawowe

Producent Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN - Informacje o suplemencie

WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN to suplement diety produkowany przez Kinga Kaczmarczyk Alto Pharma. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Inulina, leucyna, Witamina D . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN?
Skład WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN obejmuje: Inulina, leucyna, Witamina D.
Kto produkuje WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN?
Podmiotem odpowiedzialnym za WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN jest KINGA KACZMARCZYK ALTO PHARMA.
W jakiej postaci dostępny jest WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN?
WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN występuje w postaci: kapsułki.
Czy WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN to lek?
Nie. WITAMINA D3 NATURAL VEGAN VITAMIN jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.