4Flex Ultra
Opis suplementu
4Flex Ultra (VITADIRECT Tomasz Kozlowski) - wysokiej jakości suplement diety w formie saszetka. Zawiera składnik aktywny: 4Flex Ultra Produkt należy do kategorii stawy i jest rejestrowany od 2011 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
4Flex Ultra - Informacje o suplemencie
4Flex Ultra to suplement diety produkowany przez Vitadirect Tomasz Kozlowski. Produkt dostępny jest w formie: Saszetka.
W składzie suplementu znajdziesz: 4Flex Ultra . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera 4Flex Ultra?
- Skład 4Flex Ultra obejmuje: 4Flex Ultra.
- Kto produkuje 4Flex Ultra?
- Podmiotem odpowiedzialnym za 4Flex Ultra jest VITADIRECT Tomasz Kozlowski.
- W jakiej postaci dostępny jest 4Flex Ultra?
- 4Flex Ultra występuje w postaci: saszetka.
- Czy 4Flex Ultra to lek?
- Nie. 4Flex Ultra jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.