opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup

Szi-Bo Export-Import Płock
19.11.2025
42 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup to suplement diety producenta Szi-Bo Export-Import Płock w formie 7)płyn. Składnik aktywny: 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup. Kategorie: energia. Powiadomienie do GIS z 2007 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Szi-Bo Export-Import Płock
Forma 7)płyn
Rok zgłoszenia 2007
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup - Informacje o suplemencie

7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Szi-Bo Export-Import Płock. Produkt dostępny jest w formie: 7)płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup?
Skład 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup obejmuje: 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup.
Kto produkuje 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup?
Podmiotem odpowiedzialnym za 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup jest Szi-Bo Export-Import Płock.
W jakiej postaci dostępny jest 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup?
7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup występuje w postaci: 7)płyn.
Czy 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup to lek?
Nie. 7)Gold Power Korean Ginseng Extract Syrup jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.