opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP

Dr Natura Valentyna Len
19.11.2025
123 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP to suplement diety producenta Dr Natura Valentyna Len w formie kapsułki. Składnik aktywny: ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP. Kategorie: probiotyki. Powiadomienie do GIS z 2018 roku.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label Dr Natura Valentyna Len
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP - Informacje o suplemencie

ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Dr Natura Valentyna Len. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP?
Skład ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP obejmuje: ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP.
Kto produkuje ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP?
Podmiotem odpowiedzialnym za ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP jest Dr Natura Valentyna Len.
W jakiej postaci dostępny jest ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP?
ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP występuje w postaci: kapsułki.
Czy ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP to lek?
Nie. ADVANCED ACIDOPHILUS 100 KAP jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.