African Mango - Prosper Labs
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
African Mango - Prosper Labs (VITALINV LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA) to suplement diety w formie kapsułki. Składnik aktywny: African Mango - Prosper Labs. Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2015 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera African Mango - Prosper Labs?
Skład African Mango - Prosper Labs obejmuje: African Mango - Prosper Labs.
Kto produkuje African Mango - Prosper Labs?
Podmiotem odpowiedzialnym za African Mango - Prosper Labs jest VITALINV LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest African Mango - Prosper Labs?
African Mango - Prosper Labs występuje w postaci: kapsułki.
Czy African Mango - Prosper Labs to lek?
Nie. African Mango - Prosper Labs jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.