Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet? Główna kategoria: włosy. Postać: tabletki. Składniki aktywne: Biotyna, Cholina, Chrom oraz 23 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma MEDICALINE Konrad Malitka. Rok zgłoszenia do GIS: 2021.
Składniki aktywne
- Biotyna
- Cholina
- Chrom
- Cynk
- Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze)
- Jod
- Kwas foliowy
- Kwas hialuronowy
- Kwas pantotenowy
- Likopen
- Magnez
- Mangan
- Miedź
- Molibden
- Niacyna
- Selen
- Tiamina (Witamina B1)
- Wapń
- Witamina A
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witamina C
- Witamina D
- Witamina E
- Witamina K
- Żurawina wielkoowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton)
Najczęstsze pytania
Co zawiera Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet?
Skład Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet obejmuje: Biotyna, Cholina, Chrom, Cynk, Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Jod, Kwas foliowy, kwas hialuronowy, Kwas pantotenowy, likopen, Magnez, Mangan i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet widnieje MEDICALINE Konrad Malitka.
W jakiej postaci dostępny jest Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet?
Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet występuje w postaci: tabletki.
Czy Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet to lek?
Nie. Aliness, VItamin Premium Complex dla kobiet jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.