ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach to suplement diety. Forma: proszek. Składniki aktywne: Biotyna, chlorek, glukoza oraz 12 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: SFD S.A. Rok zgłoszenia do GIS: 2022. Kategoria: witaminy.
Składniki aktywne
- Biotyna
- Chlorek
- Glukoza
- Kwas foliowy
- Kwas pantotenowy
- Magnez
- Niacyna
- Potas
- Ryboflawina (Witamina B2)
- Sód
- Tiamina (Witamina B1)
- Wapń
- Witamina B12
- Witamina B6
- Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach?
Skład ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach obejmuje: Biotyna, chlorek, glukoza, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Potas, Ryboflawina (Witamina B2), Sód, Tiamina (Witamina B1), Wapń i inne składniki.
Kto zgłosił produkt ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach widnieje SFD S.A.
W jakiej postaci dostępny jest ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach?
ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach występuje w postaci: proszek.
Czy ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach to lek?
Nie. ALLNUTRITION Isotonic ice tea-peach jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.