opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Aminopharm Magnesium

Aminoland Sławomir Miśta
19.11.2025
14 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Aminopharm Magnesium w formie kapsułki od AMINOLAND SŁAWOMIR MIŚTA. Składnik aktywny: Magnez. Należy do kategorii minerały, odporność, energia. Zgłoszenie do GIS z 2021 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Aminoland Sławomir Miśta
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Aminopharm Magnesium - Informacje o suplemencie

Aminopharm Magnesium to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Aminoland Sławomir Miśta. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Magnez . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Aminopharm Magnesium?
Skład Aminopharm Magnesium obejmuje: Magnez.
Kto produkuje Aminopharm Magnesium?
Podmiotem odpowiedzialnym za Aminopharm Magnesium jest AMINOLAND SŁAWOMIR MIŚTA.
W jakiej postaci dostępny jest Aminopharm Magnesium?
Aminopharm Magnesium występuje w postaci: kapsułki.
Czy Aminopharm Magnesium to lek?
Nie. Aminopharm Magnesium jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.