ANABOLIC FLEX
Opis suplementu
Suplement diety ANABOLIC FLEX w formie saszetki od FITNESS AUTHORITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Składniki aktywne: - (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), Białko, Cynk oraz 15 inne. Należy do kategorii stawy, witaminy, minerały. Zgłoszenie do GIS z 2023 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
ANABOLIC FLEX - Informacje o suplemencie
ANABOLIC FLEX to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Fitness Authority Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Saszetki.
W składzie suplementu znajdziesz: - (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), Białko, Cynk, glukozamina, Imbir lekarski (Zingiber officinale) oraz 13 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera ANABOLIC FLEX?
- Skład ANABOLIC FLEX obejmuje: - (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), Białko, Cynk, glukozamina, Imbir lekarski (Zingiber officinale), kwas hialuronowy, kwercetyna, Magnez, Mangan, metylosulfonylometan (MSM), olej lniany, Ostryż długi (Curcuma longa L.) i inne składniki.
- Kto produkuje ANABOLIC FLEX?
- Podmiotem odpowiedzialnym za ANABOLIC FLEX jest FITNESS AUTHORITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest ANABOLIC FLEX?
- ANABOLIC FLEX występuje w postaci: saszetki.
- Czy ANABOLIC FLEX to lek?
- Nie. ANABOLIC FLEX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.