opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Apigenina Anti-Aging

Lab Two spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
18.11.2025
32 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Apigenina Anti-Aging (LAB TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) to suplement diety w formie kapsułki. Składnik aktywny: apigenina. Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2023 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Lab Two spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Forma Kapsułki
Rok zgłoszenia 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Apigenina Anti-Aging - Informacje o suplemencie

Apigenina Anti-Aging to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Lab Two spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: apigenina . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Apigenina Anti-Aging?
Skład Apigenina Anti-Aging obejmuje: apigenina.
Kto produkuje Apigenina Anti-Aging?
Podmiotem odpowiedzialnym za Apigenina Anti-Aging jest LAB TWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Apigenina Anti-Aging?
Apigenina Anti-Aging występuje w postaci: kapsułki.
Czy Apigenina Anti-Aging to lek?
Nie. Apigenina Anti-Aging jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.