ARTRON COLLAGEN® EXTREME
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
ARTRON COLLAGEN® EXTREME widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: UAB Gopestetika. Postać według zgłoszenia: płyn. Składniki aktywne: chlorowodorek glukozaminy, Imbir lekarski (Zingiber officinale), Karnityna (L-karnityna) oraz 13 inne. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2024 roku. Przypisane kategorie: stawy, kości, kolagen.
Składniki aktywne
Najczęstsze pytania
Co zawiera ARTRON COLLAGEN® EXTREME?
Skład ARTRON COLLAGEN® EXTREME obejmuje: chlorowodorek glukozaminy, Imbir lekarski (Zingiber officinale), Karnityna (L-karnityna), kolagen, kwas hialuronowy, Maca (Lepidium meyenii Walp.), Magnez, metylosulfonylometan (MSM), piperyna, siarczan chondroityny, Tiamina B1, Witamina B12 i inne składniki.
Kto zgłosił produkt ARTRON COLLAGEN® EXTREME do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt ARTRON COLLAGEN® EXTREME widnieje UAB Gopestetika.
W jakiej postaci dostępny jest ARTRON COLLAGEN® EXTREME?
ARTRON COLLAGEN® EXTREME występuje w postaci: płyn.
Czy ARTRON COLLAGEN® EXTREME to lek?
Nie. ARTRON COLLAGEN® EXTREME jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.