opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Astragalus - GymBeam

Gymbeam S.r.o.
19.11.2025
18 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Astragalus - GymBeam w formie kapsułki od GymBeam s.r.o.. Składnik aktywny: Astragalus membranaceus (Traganek błoniasty). Należy do kategorii odporność. Zgłoszenie do GIS z 2025 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Gymbeam S.r.o.
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2025
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Astragalus - GymBeam - Informacje o suplemencie

Astragalus - GymBeam to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Gymbeam S.r.o.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Astragalus membranaceus (Traganek błoniasty) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Astragalus - GymBeam?
Skład Astragalus - GymBeam obejmuje: Astragalus membranaceus (Traganek błoniasty).
Kto produkuje Astragalus - GymBeam?
Podmiotem odpowiedzialnym za Astragalus - GymBeam jest GymBeam s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest Astragalus - GymBeam?
Astragalus - GymBeam występuje w postaci: kapsułki.
Czy Astragalus - GymBeam to lek?
Nie. Astragalus - GymBeam jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.