Ayur Stress
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Ayur Stress widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: Ayur Pharma Manderville Warszawa sp. z o.o. Postać według zgłoszenia: tabletki. Składnik aktywny: Ayur Stress. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2009 roku. Przypisane kategorie: relaksacja.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Ayur Stress?
Skład Ayur Stress obejmuje: Ayur Stress.
Kto zgłosił produkt Ayur Stress do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Ayur Stress widnieje Ayur Pharma Manderville Warszawa sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Ayur Stress?
Ayur Stress występuje w postaci: tabletki.
Czy Ayur Stress to lek?
Nie. Ayur Stress jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.