opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

BABKA JAJOWATA ŁUSKA

Granum
19.11.2025
33 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

BABKA JAJOWATA ŁUSKA to suplement diety firmy GRANUM, dostępny w formie łuska. Składnik aktywny: BABKA JAJOWATA ŁUSKA. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2017 roku; należy do kategorii: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Granum
Forma łuska
Rok zgłoszenia 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

BABKA JAJOWATA ŁUSKA

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

BABKA JAJOWATA ŁUSKA - Informacje o suplemencie

BABKA JAJOWATA ŁUSKA to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Granum. Produkt dostępny jest w formie: łuska.

W składzie suplementu znajdziesz: BABKA JAJOWATA ŁUSKA . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera BABKA JAJOWATA ŁUSKA?
Skład BABKA JAJOWATA ŁUSKA obejmuje: BABKA JAJOWATA ŁUSKA.
Kto produkuje BABKA JAJOWATA ŁUSKA?
Podmiotem odpowiedzialnym za BABKA JAJOWATA ŁUSKA jest GRANUM.
W jakiej postaci dostępny jest BABKA JAJOWATA ŁUSKA?
BABKA JAJOWATA ŁUSKA występuje w postaci: łuska.
Czy BABKA JAJOWATA ŁUSKA to lek?
Nie. BABKA JAJOWATA ŁUSKA jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.