BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g
Opis suplementu
Suplement diety BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g w formie proszek od Swedish Supplements Poland. Składnik aktywny: BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g. Należy do kategorii aminokwasy, energia. Zgłoszenie do GIS z 2017 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g - Informacje o suplemencie
BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Swedish Supplements Poland. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g?
- Skład BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g obejmuje: BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g.
- Kto produkuje BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g jest Swedish Supplements Poland.
- W jakiej postaci dostępny jest BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g?
- BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g występuje w postaci: proszek.
- Czy BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g to lek?
- Nie. BCAA Engine 4.1.1 Blue Raspberry 400 g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.