opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

BCAA REGENERATION

Raw Nutrition
19.11.2025
58 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety BCAA REGENERATION w formie kapsułki od RAW NUTRITION. Składnik aktywny: BCAA REGENERATION. Należy do kategorii regeneracja. Zgłoszenie do GIS z 2019 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Raw Nutrition
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2019
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

BCAA REGENERATION - Informacje o suplemencie

BCAA REGENERATION to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Raw Nutrition. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: BCAA REGENERATION . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BCAA REGENERATION?
Skład BCAA REGENERATION obejmuje: BCAA REGENERATION.
Kto produkuje BCAA REGENERATION?
Podmiotem odpowiedzialnym za BCAA REGENERATION jest RAW NUTRITION.
W jakiej postaci dostępny jest BCAA REGENERATION?
BCAA REGENERATION występuje w postaci: kapsułki.
Czy BCAA REGENERATION to lek?
Nie. BCAA REGENERATION jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.