BESHOR Spark CHERIE
Opis suplementu
Suplement diety BESHOR Spark CHERIE od "POLSKI LEK - DYSTRYBUCJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci Tabletki musujące. Składniki aktywne: Biotyna, Cynk, Kwas foliowy oraz 11 inne. Kategorie: włosy, skóra, paznokcie. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
BESHOR Spark CHERIE - Informacje o suplemencie
BESHOR Spark CHERIE to suplement diety produkowany przez "polski Lek - Dystrybucja" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki musujące.
W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Cynk, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3) oraz 9 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BESHOR Spark CHERIE?
- Skład BESHOR Spark CHERIE obejmuje: Biotyna, Cynk, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3), Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), Ryboflawina (B2), Selen, Skrzyp polny (Equisetum arvense L.), Tiamina B1, Witamina B12, Witamina B6 i inne składniki.
- Kto produkuje BESHOR Spark CHERIE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BESHOR Spark CHERIE jest "POLSKI LEK - DYSTRYBUCJA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BESHOR Spark CHERIE?
- BESHOR Spark CHERIE występuje w postaci: Tabletki musujące.
- Czy BESHOR Spark CHERIE to lek?
- Nie. BESHOR Spark CHERIE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.