Bio-Kult Everyday
Opis suplementu
Suplement diety Bio-Kult Everyday w formie kapsułki od BIO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Składnik aktywny: Szczepy żywych bakterii. Należy do kategorii probiotyki. Zgłoszenie do GIS z 2023 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Bio-Kult Everyday - Informacje o suplemencie
Bio-Kult Everyday to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Bio Plus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Szczepy żywych bakterii . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Bio-Kult Everyday?
- Skład Bio-Kult Everyday obejmuje: Szczepy żywych bakterii.
- Kto produkuje Bio-Kult Everyday?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Bio-Kult Everyday jest BIO PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Bio-Kult Everyday?
- Bio-Kult Everyday występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Bio-Kult Everyday to lek?
- Nie. Bio-Kult Everyday jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.