opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Bodymax JOY HEALTHY Star

Orkla Care spółka akcyjna
19.11.2025
23 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii witaminy? Bodymax JOY HEALTHY Star od ORKLA CARE SPÓŁKA AKCYJNA ma postać: żelki. Składniki aktywne: Biotyna, Cynk, Jod oraz 6 inne. Produkt zgłoszony do GIS w 2021 roku, kategorie: witaminy.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Orkla Care spółka akcyjna
Forma żelki
Rok zgłoszenia 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Bodymax JOY HEALTHY Star - Informacje o suplemencie

Bodymax JOY HEALTHY Star to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Orkla Care spółka akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: żelki.

W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Cynk, Jod, Kwas foliowy, Witamina A oraz 4 inne składniki. Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Bodymax JOY HEALTHY Star?
Skład Bodymax JOY HEALTHY Star obejmuje: Biotyna, Cynk, Jod, Kwas foliowy, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina C, Witamina D.
Kto produkuje Bodymax JOY HEALTHY Star?
Podmiotem odpowiedzialnym za Bodymax JOY HEALTHY Star jest ORKLA CARE SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Bodymax JOY HEALTHY Star?
Bodymax JOY HEALTHY Star występuje w postaci: żelki.
Czy Bodymax JOY HEALTHY Star to lek?
Nie. Bodymax JOY HEALTHY Star jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.