Boswellia + Bioperine
Opis suplementu
Boswellia + Bioperine to suplement diety firmy UNS-SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dostępny w formie kapsułki. Składnik aktywny: Boswellia + Bioperine. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2021 roku; należy do kategorii: stawy, przeciwzapalne.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Boswellia + Bioperine - Informacje o suplemencie
Boswellia + Bioperine to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Uns-Supplements spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Boswellia + Bioperine . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Boswellia + Bioperine?
- Skład Boswellia + Bioperine obejmuje: Boswellia + Bioperine.
- Kto produkuje Boswellia + Bioperine?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Boswellia + Bioperine jest UNS-SUPPLEMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Boswellia + Bioperine?
- Boswellia + Bioperine występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Boswellia + Bioperine to lek?
- Nie. Boswellia + Bioperine jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.