Calcemarine Complex
Opis suplementu
Calcemarine Complex to suplement diety firmy SIA ASTI GROUP, dostępny w formie tabletki. składniki aktywne: Bor, chondroityna, Cynk oraz 11 inne składniki Produkt został zarejestrowany w 2021 roku i należy do kategorii: stawy, kości, odporność. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla stawy.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Calcemarine Complex - Informacje o suplemencie
Calcemarine Complex to suplement diety produkowany przez Sia Asti Group. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.
W składzie suplementu znajdziesz: Bor, chondroityna, Cynk, glukozamina, Krzem oraz 9 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Calcemarine Complex?
- Skład Calcemarine Complex obejmuje: Bor, chondroityna, Cynk, glukozamina, Krzem, Magnez, Mangan, Miedź, Potas, skrobia, Wapń, Witamina B6 i inne składniki.
- Kto produkuje Calcemarine Complex?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Calcemarine Complex jest SIA ASTI GROUP.
- W jakiej postaci dostępny jest Calcemarine Complex?
- Calcemarine Complex występuje w postaci: tabletki.
- Czy Calcemarine Complex to lek?
- Nie. Calcemarine Complex jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.