CALM & RELAX
Opis suplementu
CALM & RELAX - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez Nutraveris. Charakteryzuje się formą Zelki oraz zawiera składniki aktywne: Niacyna (B3), Rhodiola crenulata, Ryboflawina (B2) oraz 4 inne składniki Produkt kategoryzowany jako energia, adaptogeny, witaminy, zarejestrowany w 2025 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
CALM & RELAX - Informacje o suplemencie
CALM & RELAX to suplement diety produkowany przez Nutraveris. Produkt dostępny jest w formie: Zelki.
W składzie suplementu znajdziesz: Niacyna (B3), Rhodiola crenulata, Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B12 oraz 2 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera CALM & RELAX?
- Skład CALM & RELAX obejmuje: Niacyna (B3), Rhodiola crenulata, Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B12, Witamina B6, Withania somnifera (L.) Dunal (Witania ospała).
- Kto produkuje CALM & RELAX?
- Podmiotem odpowiedzialnym za CALM & RELAX jest Nutraveris.
- W jakiej postaci dostępny jest CALM & RELAX?
- CALM & RELAX występuje w postaci: Zelki.
- Czy CALM & RELAX to lek?
- Nie. CALM & RELAX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.