CBD Oil Full Spectrum 5%
Opis suplementu
CBD Oil Full Spectrum 5% - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez ORGANIC LIFE SPÓŁKA AKCYJNA. Charakteryzuje się formą olej oraz zawiera składnik aktywny: fitokannabinoidy Produkt kategoryzowany jako odporność, układ nerwowy, zarejestrowany w 2021 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
CBD Oil Full Spectrum 5% - Informacje o suplemencie
CBD Oil Full Spectrum 5% to suplement diety produkowany przez Organic Life Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Olej.
W składzie suplementu znajdziesz: fitokannabinoidy . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera CBD Oil Full Spectrum 5%?
- Skład CBD Oil Full Spectrum 5% obejmuje: fitokannabinoidy.
- Kto produkuje CBD Oil Full Spectrum 5%?
- Podmiotem odpowiedzialnym za CBD Oil Full Spectrum 5% jest ORGANIC LIFE SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest CBD Oil Full Spectrum 5%?
- CBD Oil Full Spectrum 5% występuje w postaci: olej.
- Czy CBD Oil Full Spectrum 5% to lek?
- Nie. CBD Oil Full Spectrum 5% jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.