opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

CGT (smak peach)

Ostrovit Sp. Z O.o.
18.11.2025
8 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety CGT (smak peach) firmy OSTROVIT SP. Z O.O.. Forma: proszek. Składniki aktywne: glutamina, kreatyna, tauryna. Kategorie: wytrzymałość, regeneracja. Zgłoszony do GIS w 2022 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Ostrovit Sp. Z O.o.
Forma Proszek
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

CGT (smak peach) - Informacje o suplemencie

CGT (smak peach) to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Ostrovit Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: glutamina, kreatyna, tauryna . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera CGT (smak peach)?
Skład CGT (smak peach) obejmuje: glutamina, kreatyna, tauryna.
Kto produkuje CGT (smak peach)?
Podmiotem odpowiedzialnym za CGT (smak peach) jest OSTROVIT SP. Z O.O..
W jakiej postaci dostępny jest CGT (smak peach)?
CGT (smak peach) występuje w postaci: proszek.
Czy CGT (smak peach) to lek?
Nie. CGT (smak peach) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.