opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Cod Liver Oil Emulsified Mint

Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
19.11.2025
30 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii witamina d? Cod Liver Oil Emulsified Mint od OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to płyn, która zawiera składnik aktywny: Cod Liver Oil Emulsified Mint Zarejestrowany produkt (2018) należący do kategorii: witamina D, zdrowie serca, zdrowie oczu.

Informacje podstawowe

Producent Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Płyn
Rok rejestracji 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Cod Liver Oil Emulsified Mint - Informacje o suplemencie

Cod Liver Oil Emulsified Mint to suplement diety produkowany przez Olivit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: Cod Liver Oil Emulsified Mint . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Cod Liver Oil Emulsified Mint?
Skład Cod Liver Oil Emulsified Mint obejmuje: Cod Liver Oil Emulsified Mint.
Kto produkuje Cod Liver Oil Emulsified Mint?
Podmiotem odpowiedzialnym za Cod Liver Oil Emulsified Mint jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Cod Liver Oil Emulsified Mint?
Cod Liver Oil Emulsified Mint występuje w postaci: płyn.
Czy Cod Liver Oil Emulsified Mint to lek?
Nie. Cod Liver Oil Emulsified Mint jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.