opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Coden Effekt immuno Regen

Bio Gospodarstwo Doswiadczalne
19.11.2025
34 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii odporność? Coden Effekt immuno Regen od Bio gospodarstwo doswiadczalne ma postać: płyn esencja. Składnik aktywny: Coden Effekt immuno Regen. Produkt zgłoszony do GIS w 2020 roku, kategorie: odporność, regeneracja.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Bio Gospodarstwo Doswiadczalne
Forma Płyn esencja
Rok rejestracji 2020
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Coden Effekt immuno Regen - Informacje o suplemencie

Coden Effekt immuno Regen to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Bio Gospodarstwo Doswiadczalne. Produkt dostępny jest w formie: Płyn esencja.

W składzie suplementu znajdziesz: Coden Effekt immuno Regen . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Coden Effekt immuno Regen?
Skład Coden Effekt immuno Regen obejmuje: Coden Effekt immuno Regen.
Kto produkuje Coden Effekt immuno Regen?
Podmiotem odpowiedzialnym za Coden Effekt immuno Regen jest Bio gospodarstwo doswiadczalne.
W jakiej postaci dostępny jest Coden Effekt immuno Regen?
Coden Effekt immuno Regen występuje w postaci: płyn esencja.
Czy Coden Effekt immuno Regen to lek?
Nie. Coden Effekt immuno Regen jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.