Collagen JOINT CARE
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Collagen JOINT CARE? Główna kategoria: kolagen. Postać: proszek. Składniki aktywne: aromat pomarańczowy, błonnik celulozowy, glikozydy stewiolowe oraz 4 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma Coffeehacking N. Jędrol, A. Motylewska s.c. Rok zgłoszenia do GIS: 2024.
Składniki aktywne
- Aromat pomarańczowy
- Błonnik celulozowy
- Glikozydy stewiolowe
- Kolagen
- Metylosulfonylometan (MSM)
- Rosa canina L. (Róża dzika)
- Witamina C
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Collagen JOINT CARE?
Skład Collagen JOINT CARE obejmuje: aromat pomarańczowy, błonnik celulozowy, glikozydy stewiolowe, kolagen, metylosulfonylometan (MSM), Rosa canina L. (Róża dzika), Witamina C.
Kto zgłosił produkt Collagen JOINT CARE do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Collagen JOINT CARE widnieje Coffeehacking N. Jędrol, A. Motylewska s.c.
W jakiej postaci dostępny jest Collagen JOINT CARE?
Collagen JOINT CARE występuje w postaci: proszek.
Czy Collagen JOINT CARE to lek?
Nie. Collagen JOINT CARE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.