opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Cor-Performance Fish Oil

Olivit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
19.11.2025
29 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Cor-Performance Fish Oil to suplement diety producenta OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w formie tabletki. Składnik aktywny: Cor-Performance Fish Oil. Kategorie: omega-3. Powiadomienie do GIS z 2017 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Olivit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Forma Tabletki
Rok zgłoszenia 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Cor-Performance Fish Oil

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Cor-Performance Fish Oil - Informacje o suplemencie

Cor-Performance Fish Oil to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Olivit spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.

W składzie suplementu znajdziesz: Cor-Performance Fish Oil . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Cor-Performance Fish Oil?
Skład Cor-Performance Fish Oil obejmuje: Cor-Performance Fish Oil.
Kto produkuje Cor-Performance Fish Oil?
Podmiotem odpowiedzialnym za Cor-Performance Fish Oil jest OLIVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Cor-Performance Fish Oil?
Cor-Performance Fish Oil występuje w postaci: tabletki.
Czy Cor-Performance Fish Oil to lek?
Nie. Cor-Performance Fish Oil jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.