CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis)
Opis suplementu
CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) to suplement diety firmy SKOLMOWSKA MARTA, CENTRUM ZIOŁOLECZNICTWA WILCACCORA, dostępny w formie sypka. Składnik aktywny: CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis). Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2012 roku; należy do kategorii: adaptogeny.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) - Informacje o suplemencie
CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Skolmowska Marta, Centrum Ziołolecznictwa Wilcaccora. Produkt dostępny jest w formie: Sypka.
W składzie suplementu znajdziesz: CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis)?
- Skład CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) obejmuje: CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis).
- Kto produkuje CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis)?
- Podmiotem odpowiedzialnym za CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) jest SKOLMOWSKA MARTA, CENTRUM ZIOŁOLECZNICTWA WILCACCORA.
- W jakiej postaci dostępny jest CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis)?
- CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) występuje w postaci: sypka.
- Czy CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) to lek?
- Nie. CORDYCAPS PUDER (Cordyceps sinensis) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.