Critical Whey, Strawberry Milkshake
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Critical Whey, Strawberry Milkshake to suplement diety zgłoszony do GIS. Składnik aktywny: Białko. Zgłoszona forma: proszek. Firma zgłaszająca: OLIVIT sp. z o.o. Kategorie w katalogu: nieznana. Rok zgłoszenia do GIS: 2026.
Składniki aktywne
Kategorie
Brak przypisanych kategorii
Najczęstsze pytania
Co zawiera Critical Whey, Strawberry Milkshake?
Skład Critical Whey, Strawberry Milkshake obejmuje: Białko.
Kto zgłosił produkt Critical Whey, Strawberry Milkshake do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Critical Whey, Strawberry Milkshake widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Critical Whey, Strawberry Milkshake?
Critical Whey, Strawberry Milkshake występuje w postaci: proszek.
Czy Critical Whey, Strawberry Milkshake to lek?
Nie. Critical Whey, Strawberry Milkshake jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.