Czosnek TOTAL
Opis suplementu
Czosnek TOTAL (INV POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA) - wysokiej jakości suplement diety w formie kapsułki miękkie. Zawiera składnik aktywny: Czosnek pospolity (Allium sativum L.) Produkt należy do kategorii odporność, detoksykacja, zdrowie serca i jest rejestrowany od 2022 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Czosnek TOTAL - Informacje o suplemencie
Czosnek TOTAL to suplement diety produkowany przez Inv Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki miękkie.
W składzie suplementu znajdziesz: Czosnek pospolity (Allium sativum L.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Czosnek TOTAL?
- Skład Czosnek TOTAL obejmuje: Czosnek pospolity (Allium sativum L.).
- Kto produkuje Czosnek TOTAL?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Czosnek TOTAL jest INV POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
- W jakiej postaci dostępny jest Czosnek TOTAL?
- Czosnek TOTAL występuje w postaci: kapsułki miękkie.
- Czy Czosnek TOTAL to lek?
- Nie. Czosnek TOTAL jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.